EVRİM TEORİSİNİ
ÇÜRÜTEN...

KİTAPLAR
MAKALELER
FİLMLER
SİTELER...

... SERİSİ


Harun Yahya'nın Dünya Çapında Olay Yaratan "Yaratılış Atlası" İsimli Eserini Buradan Okuyabilirsiniz.Bu site Harun Yahya'nın eserlerinden faydalanılarak hazırlanmıştır.
Harun Yahya'nın çeşitli konularda yazılmış 200'ü aşkın eserinin tam metinleriyle yeraldığı internet sitesine www.harunyahya.org adresinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER SİTELER
YAZAR HAKKINDA

 

 

© 2008 Harun Yahya.
www.evrim-teorisiorganetcevap.org
Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz.

Darwinistler, Fosillerin Evrimi Reddetmesi
Karşısında Panik İçindedirler

Canlıların tesadüfen, aşamalarla, mutasyonların sebep olduğu genetik bozulmalarla değişime uğradıklarını ve başka canlı türlerine dönüştüklerini iddia eden evrim teorisi savunucularının, milyonlarca yıl sürmesi gereken bu sözde evrim tarihine bakarak, milyonlarca hatta milyarlarca ara form örneği sunmaları gerekmektedir. Ama Darwin'le başlayan bu iddia, 19. yüzyılda bir ara form örneği sunamadığı gibi, içinde bulunduğumuz 21. yüzyılda da bu delili sunamamıştır. Evrim ideolojisi, bu açık delilsizliğe rağmen gündemde tutulmuş, okulların biyoloji derslerine konu olmuştur.

Ancak Darwinistlerin sefahat dönemi artık sona ermiştir. Evrimi delillendirme uğruna gerçekleştirilen çabalar, yapılan kazılar, hiç durmaksızın Yaratılış örneklerini vermiştir. Bu ilmi delillerin ortaya çıkması Darwinizm'in yıkılışını tüm insanlara açıkça göstermiştir. Darwinistler, ortaya çıkan bu delillerin halka sunulduğu fosil sergilerini yasaklamaya, fosillerin tanıtıldığı kitapları yakmaya çalışmışlardır. Bilimsel çalışmalara verilen bu radikal tepki, Darwinistlerin gerçeklerin ortaya çıkmasından duydukları büyük endişeyi açıkça göstermektedir.

Fosil kayıtları, Darwin'den bu yana tek bir ara fosil örneği vermediği gibi, günümüz canlılarının milyonlarca yıl önceki türdeşlerini sunmuştur. Sayısız fosil örneği, canlıların milyonlarca yıl boyunca hiçbir değişim geçirmediklerini, bir başka deyişle evrimin yaşanmadığını gözler önüne sermiştir. Sn. Harun Yahya'nın "Yaratılış Atlası" eseri, bu gerçeği bütün açıklığıyla ve delilleriyle ortaya koymuş bulunmaktadır. Nitekim Darwinist çevreler tarafından yaşanan yoğun korku ve paniğin sebebi de budur. Bu panik ve korkuyu yaşayan Darwinistler, üzerinde yürüdükleri toprağın altında sayısız Yaratılış delilinin bulunmakta olduğunu hesaba katmamaktadırlar. Yaratılış Atlası eserinde sergilenen fosiller, yeraltından çıkarılmış 100 milyondan fazla fosil arasından sadece bazılarıdır. Ve bunlar bile, hatta bunların tek bir tanesi bile, canlı tarihinde evrim yaşanmadığını, organizmaların hiçbir değişime maruz kalmadıklarını açıkça göstermeye yeterlidir.

125 milyon yıllık örümcek, 100 milyon yıllık timsah, 95 milyon yıllık ıstakoz, 45 milyon yıllık karınca, 300 milyon yıllık eğrelti otu, 50 milyon yıllık kavak ağacı yaprağı, 80 milyon yıllık sırtlan kafatası gibi milyonlarca fosil, "Biz evrim geçirmedik, yaratıldık" demektedir. Bu fosiller, herhangi bir yoruma gerek bıraktırmadan, evrim teorisinin bir masaldan ibaret olduğunu göstermektedir. Sağlıklı düşünen, muhakeme yeteneği olan herkes bu gerçeği kolaylıkla kavramaktadır. Son derece açık ve net olan bu delilleri gören halkımız, elbette, bundan böyle Darwinizm'in aldatmacalarına kanmayacaktır. Yakın bir zamanda tüm dünyada insanlar gerçekleri görecek ve Darwinist büyünün etkisinden hızla kurtulacaklardır. Tüm dünyayı aydınlatacak Güneş doğmuştur ve Güneş'in balçıkla sıvanması mümkün değildir.